Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:30
Svogerslev BK
Dianalund IF
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Svogerslev BK
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Svogerslev BK
Espergærde IF
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Svogerslev BK
Hundige BK
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Svogerslev BK
Køge Nord FC
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Svogerslev BK
Årby GI
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Svogerslev BK
ØUB
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Svogerslev BK
Hvalsø IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Svogerslev BK (2)
Hundige BK (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Svogerslev BK
Tuse IF
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Svogerslev BK
BK Friheden
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Svogerslev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Svogerslev BK
Frederikssund FB
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Svogerslev BK
Greve Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Svogerslev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Svogerslev BK
Hundige BK
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Svogerslev BK
Roskilde Boldklub
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Svogerslev BK
Tølløse BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Svogerslev BK
Næstved I.F.
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Svogerslev BK
Albertslund BS 72
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Svogerslev BK
Greve Fodbold (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Svogerslev BK (1)
Undløse BK
Serie 5 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:15
Svogerslev BK
Greve Fodbold
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Svogerslev BK
Tune IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Svogerslev BK
VG Fodbold (1)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Svogerslev BK
TFC Odsherred
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Svogerslev BK
Holbæk B&I
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Svogerslev BK
Rødovre
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Svogerslev BK
Jernløse/Holbæk
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Svogerslev BK
Svinninge IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:45
Svogerslev BK
Tølløse BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Svogerslev BK
B. 77, Rødovre
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
Svogerslev BK (2)
Røde Stjerne BK
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Svogerslev BK
FC Lejre
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Svogerslev BK
Allerød Fodbold Klub
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Svogerslev BK
FC Hornsherred
Serie 2 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Svogerslev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Svogerslev BK
Greve Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
Svogerslev BK
Tuse IF
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
|